Bład danych konta przy logowaniu do xbl

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

popino

Użytkownik
Użytkownik
nie ma nikogo kto by mi pomugl?????
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to skopiuj profil na pendrive.
Następnie odzyskaj profil na swojej konsoli, a na koniec podmień go tym z pendriva.
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
jakies inne pomysły????
 

kubax360

Użytkownik
Użytkownik
Nie da rady takiej operacjji zrobic! serio, tez tak kiedyś miałem. Oto moja historia:
profil miałem na pendrive, grałem na swojej konsoli, grałem grałem, miałem ok 18000 GS na odółączonym necie nabiłem jeszcze ok 600, póżniej odzyskałem profil na konsoli kumpla, niestety bez tych nabitych 600GS, jak odzyskałem na swojej konsoli to achievy przepadły, niestety.... Postaraj się odzyskać konto, olej te achievementy, nabijesz jeszcze raz, nie baw sie w programy typu modio, tam mozna save'y zgrywac, ale kazda ingerencja w profil moze grozic banem (na profil) i wtedy możesz miec syf w tych achievementach...
 

panborysek

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie mam to samo,mogę odzyskać tag gracza ale tam mam o 50 tyś gamerscore mniej więc to mnie nie interesuje,chcę zaktualizować moje konto które nie podłączałem do live 2 lata (dostałem bana i grałem na banie offline) i nabiłem achievmenty,czy naprawdę nie ma sposobu aby się połączyć do xboxlive?? pomóżcie mam komunikat "Dane konta w usłudze XBL są nieprawidłowe.Uzyj profilu,ktory zawiera prawidłowe dane konta lub odzyskaj profil z XBL" Coś czytam że jakieś programy są do tego Modio ale jak to zrobić?? nadmieniam że miałem ten profil uszkodzony i wogóle go nie wykrywało na nowej konsoli slim ale naprawiłem go tą metodą-- http://www.youtube.com/watch?v=eL2t_AnohZki -- i działa na konsoli slim ale do live nie można podłączyć.jak ktoś pomoże i będzie działać chętnie zapłacę. gg3098550.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom