1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd dysku.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GeslickiD, Październik 3, 2013.

1. GeslickiD

GeslickiD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krzeszowice
    Witam, pozwólcie że się rozpisze.

A wiec tak zakupilem od kolegi konsole xbox 360 elite(3.0), wraz z kilkudziesiecioma grami.
    aby odpalic gre(pirata) musialem wlanczac muzyke a potem gre aby podczas rozgrywki nie wyskakiwal mi "blad dysku".
    przez pierwsze 2 tygodnie bylo wszystko fajnie. potem gdy na rynek weszla fifa 13 zaczelsy sie dziac problemy.
    pogralem w nia i inne zakupione w tym czasie gray moze jakies 3 dni potem notorycznie wyskakiwal mi blad dysku, i wtedy nie odpalalo zadnej gry nawet tych starszych.
    oddalem wiec konsole do serwisu , chlopak mi powiedzial ze jest laser do wymiany ale ekonomiczniej bedzie wymienic caly naped. wiec zrobilem tak jak mi podpowiedzial.
    zaplacilem 160zl.
    potem wszystko zaczelo dzialc jak nalezy nawet nie musialem wlanczac muzyki przed rozpoczeciem grania.

a teraz moj obecny problem , rowniez blad dysku. zakupilem fife 14 oraz gta 5, odpalam fife, gra sie laduje, odpalam. wyskakuje piekny obrazek messiego i nawet nie zdazy sie odpalic menu i wyskakuje blad.
    z kolei w grze gta za pierwszym razem pogralem jakies 15 minut, teraz po wlaczeniu gry po kilkunastu sekundach wyskakuje blad.

co dziwne w fife 13 moge grac bez problemu( aczkolwiek na jakies 20 h gry wyskakuje nieraz blad dysku ale to sporadycznie).

czy wie ktos moze dlaczego sie tak dzieje albo czy ktos mial kiedys podobny problem.
    bardzo prosze o pomoc, pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum