1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd E 74. Pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nastukawszy, Sierpień 21, 2010.

1. Nastukawszy

Nastukawszy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Po ponad 3 letniej przygodzie z Xboxem (wersja 2007 Falcon) wczoraj moim oczom ukazał się błąd E 74. Mam do was pytanie forumowicze, w sumie to pomoc co dalej robić, a nasuwają mi się co najmniej 3 opcje. A więc tak:

1. Naprawić konsolę, i cieszyć się dalej graniem ( jak długo????)
    2. Sprzedać uszkodzoną, dozbierać i kupić nową w wersji Fat (ponoć potaniały po premierze slima)
    3. Sprzedać uszkodzoną, dozbierać i kupić nową w wersji Slim

Proszę o szczere i przemyślane odpowiedzi. Pozdrawiam

Ps: Zaznaczam że mam kopie, i na nich też chciałbym grać

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    czyli 3 opcja Ci odpada bo narazie nie ma mozliwosci przerobki slima, i najlepszym rozwiazaniem jest opcja 2 bo raczej nie oplaca sie naprawiac gdyz dlugo ona nie pociagnie

4. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    jw sprzedaj i kup sobie elitke lub arcade i do tego dysk

5. arczi1985

arczi1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    mieście
    Dokladnie, kup sobie sprawdzonego jaspera, elitke albo arcade z dyskiem i najlepiej na tym wyjdziesz, bo jak pisal kolega wyżej, slimki jeszcze nie przerobisz. Wedlug mnie nie oplaca juz ci sie naprawiac tej konsoli, bo ona juz po prostu przepracowala swoje.

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Wygrzej go, zakryj tylne otwory i wlacz ja na 30 minut, E74 w Falconach czasami nie jest taki zly, wystarczy ja lekko rozgrzac i konsola znowu dzialac bedzie przez jakis czas.

Opcja nr. 2 jesli nie uda ci sie jej naprawic w ten prosty sposob.

Wczytywanie...

Poleć forum