1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd E-74 Pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez amanti, Wrzesień 23, 2010.

1. amanti

amanti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wiem że ten problem był wałkowany już milion razy na forum które skrupulatnie przejrzałem ale może ktoś miał podobny problem i będzie w stanie podpowiedzieć coś sensownego.

Konsola zakupiona ponad dwa lata temu więc początek 2008roku. Odrazu wgrany Iextreme 1.4 , wszystko śmigało pięknie aż do zeszłego tygodnia domyślam się że konsola miała się już prawo skończyć :)) Setki godzin wspaniałej zabawy, więc nawet aż tak bardzo się nie przejąłem. I tu nurtujące mnie pytanie ...

Konsola nie ma gwarancji jednak po rejestracji na stronie M$ i dodaniu jej można zgłosić usterkę E-74 i jak się okazuje łapie się jeszcze w 3 letniej gwarancji na ten błąd. Czy ktoś wysyłał do M$ taką konsolę z Iextreme nie ściągnietą bo koszta wgrania orginalnego softu zabawy z dojazdami itd... nie za bardzo się opłacają, czy taką konsolę mogą "przechwycić" (Bo mogła być również zakupiona w rynku wtórnym a właściciel nie miał pojęcia o wgranym dodatku :) Dodam że konsola nie jest zbanowana na livie ma wszystkie plomby itd... Jeżeli ktoś tak próbował kombinować bardzo proszę aby podzielił się swoimi spostrzeżeniami... :) za co z góry THX !!!

Jeżeli nie pozostaje kupić Slima a nie powiem jest MISTRZEM !!! :) Xbox Forever

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z tego co wiem to ludzie wysyłali z przeróbką konsole i wracały bez. Jak masz komputer z satą to wystarczy Ci kabel sata, soft do przeróbki, suszarkę, żyletke, papier z jakiejś naklejki na plombę, narzędzia do otworzenia konsoli.
    Gdzieś na forum jest chyba poradnik Dextera jak rozebrać konsole bez uszkadzania plomb i przeflashować napęd.

4. amanti

amanti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie, powiem tak że zabardzo nie chciałbym w niej grzebać.. Poprostu zaryzykować :) A nóż się uda.

5. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Mogą ci przyjąć na gwarancje ale nie muszą, jak nie to będziesz miał problem...

6. amanti

amanti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie na czym miałby polegać problem ??? Że stracę gwarancje ? :)

7. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    MS ci by ja po prostu odeslal, slij.

8. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    I przy okazji odzyska konsolę z E74 i straci gwarancję. Napisz do jakiejś zaufanej osoby co flashu-je napędy i poproś żeby to zrobił bez uszkadzania plomb, jak usunie przeróbkę to spokojnie możesz wysyłać konsolkę.

9. siw3x

siw3x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    wyslij konsole i tyle jak coś im coś nie spasi oni ci odeslą nie mogą jej zatrzymać wiec jest 50/50 % ze ci zrobią albo i nie

Jak nie zrobią może samemu ci sie uda zrobić ja wymiana pasty itd pomaga w 80%

10. michu282

michu282 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wronki
    BYŁO!!

Masz miec wszystkie plomby, niezbanowana konsole i brak sladow otwierania - wtedy Ci ja naprawia. Mozesz miec Ixtreme wgranego, wazne, zeby wszystko co wyzej napisalem bylo.

11. mattq

mattq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wieliczka
    kumpel wysylal przerobiona . jesli masz plomby to ci naprawia i odesla sprawna przynjamniej tak bylo w przypadku kolegi

Wczytywanie...

Poleć forum