Bład E64 Pomocy!

Michcio200

Użytkownik
Użytkownik
Witam.Mam problem z Błędem E64. Wyskoczył on po Flashu konsoli. Czytałem ze to jest wina Złego Frimware.I tu moje pytanie jak go naprawić?Dodam że jak przerabiałem Niechcący na odwrót podłączyłem zasilanie napędu ,ale nie zauważyłem żeby jakaś ścieżka na płycie napędu byłą spalona.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
musi cos byc z napedem. Liteo? konsola bez napedu wlacza sie normalnie? Wyczysc naped i wgraj na nowo fw.
 

gipadam86

Użytkownik
Użytkownik
po 1... jakim cudem podlaczylec na odwrot zasilanie skoro wtyczka ma takie specyficzne wypustki a gniazdo wciecia i jedno z drugim jest spasowane tak zeby na odwot nie dalo sie podlaczyc...

a po 2... jesli tak podlaczyles to faktycznie masz problem bo nie musi byc cos upalone widoczne golym okiem

uszkodzenia elementow eletronicznych moga byc nie zauwazalne, mogles uwalic glowny uklad w napedzie albo na plycie xboxa

sproboj podlaczyc inny naped i zobaczyc czy bedzie ten sam blad innej metody nie ma,

PAMIETAJCIE TO SA DELIKATNE URZADZENIA A WSZCZEGOLNOSCI UKLADY SMD ZNAJDUJACE SIE W CZESCI ELEKTRONICZNEJ NAPEDU JAK I CALA PLYTA GLOWNA DOTYKAJAC REKOMA BEZ UZIEMIENIA NARAZACIE NA MIKRO USZKODZENIA SPRZETU ELEKTRONICZNEGO

WIKIPEDIA "ESD" urzadzenia podatne na wyladowania elektrostatyczne
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
PAMIETAJCIE TO SA DELIKATNE URZADZENIA A WSZCZEGOLNOSCI UKLADY SMD ZNAJDUJACE SIE W CZESCI ELEKTRONICZNEJ NAPEDU JAK I CALA PLYTA GLOWNA DOTYKAJAC REKOMA BEZ UZIEMIENIA NARAZACIE NA MIKRO USZKODZENIA SPRZETU ELEKTRONICZNEGO WIKIPEDIA "ESD" urzadzenia podatne na wyladowania elektrostatyczne
"stary" nie przesadzaj :D

@Michcio200 jeżeli jakimś cudem udało ci się wcisnąć wtyczkę odwrotnie to mogłeś uszkodzić napęd ,ponieważ podałeś niewłaściwe napięcia !!!
 

Michcio200

Użytkownik
Użytkownik
Nie tyle może co włożyłem a trochę przycisnąłem ,bo zobaczyłem że do góry nogami był napęd włożony.Xbox bez napędu działa.A gdy chcem flashowac od nowa jungeflasher nei wykrywa napędu.
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
No to uszkodziłeś napęd, przynajmniej na to wygląda.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
sprawdz czy dosflash go widzi.
 

gipadam86

Użytkownik
Użytkownik
"stary" nie przesadzaj :D

@Michcio200 jeżeli jakimś cudem udało ci się wcisnąć wtyczkę odwrotnie to mogłeś uszkodzić napęd ,ponieważ podałeś niewłaściwe napięcia !!!
nie bede sie przechwala ale wiem co to jest elektronika bo sam jestem elektronikiem wiec wiem o czym mowie:)
 

Michcio200

Użytkownik
Użytkownik
W dosflasher tez go nie widzi.Czyli mam zj**** napęd Szkoda.Dzięki za pomoc
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
zrob mostek na rezystorze r207, tzn polacz jego konce kabelkiem i zobacz czy naped wstanie.
 

Michcio200

Użytkownik
Użytkownik
W dosfalshie.Wykrywa napęd tylko ze niezidentyfikowany.Więc robię tak jak jest w instrukcji wszystko ok tylko ze jak przychodzi to wpisywania tego lite.cfw.bin naciskam enter pokazuje się napis Erasing i dalej nie idzie.
 

Michcio200

Użytkownik
Użytkownik
Pomoże ktoś czy już nie da się nic zrobić?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
sformatuj pena albo uzyj innego.
 

Michcio200

Użytkownik
Użytkownik
Czyli to wina pena a wszystko z napędem jest w porządku? i czy mogę użyć mp 3????
 

Michcio200

Użytkownik
Użytkownik
niestety mój komputer nie ma stacji dyskietek.Zostaje tylko pendrive jest jakiś limit ile może mieć pamięci??
 

Biera95

Świeżak
Świeżak
pomocy robiłem właśnie coś- podobnego mi sie stało ... ;/
zaraz opisze :
liteona podłączyłem sata do kompa zasilanie do konsoli. Klucz wydobyłem tą metodą z ixtreme bo miałem już wgrane 1.51 wydobyłem przerobiłem dałem erase i po tym przestało widzieć konsole wiec zrestartowałem kompa i dalej ni widziało napędu ... no to skręciłem konsole i( nie wiem!) czy nie dałem zasilania na odwrót do napędu. Patrze na telewizor e64 ;/....WTF.... No to wziołem do kompa i próbowałem dosflashem wgrać jakoś ten przerobiony klucz. Nie udało mi sie nic odpalić z bootowalnego pendrive'a tylko było jakoś system cośtam. Bardzo proszę o pomoc !!! Dzięki
 

Do góry Bottom