1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd E64 sam się naprawił?

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez durante, Luty 18, 2009.

1. durante

durante Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Błąd e 64 sam się naprawił ?

Czy jest możliwe, żeby błąd E 64 w konsoli sam się naprawił po 12 godzinach w czasie w którym konsola była wyłączona?
    Wiem z różnych forum, że jest to błąd napędu ,a dokładniej występuje gdy firmware jest uszkodzony, błędny lub brak kości z fw.
    Sprzedawca konsoli tak sugeruje, ale coś mi nie pasuje w jego wyjaśnieniach, dlatego może znalazłby się na forum jakiś konkretny fachowiec, który mógłby odpowiedzieć mi na to pytanie.
    Chciałbym jeszcze dodać, że po zdiagnozowaniu błędu za pomocą przycisków SYNC BUTTON i EJECT, otrzymałem kod 1000, który oznacza, że "Kernel nie przeszedł pomyślnie testu autentyczności/sygnatura w NAND Flashu została uszkodzona.
    Mogło się takie coś samo naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bug

Bug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Osobiście nie mam pojęcia o tych sprawach i integracji we wnętrze xpudełka, ale może np. kość z fw była przegrzana ? albo gdzieś kurz osiadł gdzie nie powinien, nie wiem, na logikę idę choć i tak zapewne moje wywody zostaną wyśmiane :p

4. durante

durante Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niemożliwe, że to od przegrzania bo konsola pokazała błąd E 64 po 15-20 min. od włączenia. A dodatkowo mam konsole z marca 2008 roku i ponoć jest tam poprawione chłodzenie.
    Może jakieś inne sugestie?

5. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Co do Kernela , to wystarczy ze test bedzie zbyt długo trwał i nie przejdzie testu .

6. durante

durante Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz trochę jaśniej bo za bardzo nie rozumiem i czy mogło to się samo naprawić?

7. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Zeby to jasniej wytłumaczyć , musiałby wpasc ktoś bardziej kumaty . Czytałem gdzies , ze jak test zbyt długo trwa , to zostaje przerywany i wywala kod 1000 . Nie wiem czym są spowodowane opoznienia .

Wczytywanie...

Poleć forum