1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bląd E64 Szybko

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez marasek001, Sierpień 6, 2010.

1. marasek001

marasek001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piotrków Kujawski
    Witam dosłownie przed chwilką wywaliło mi E64 ale po ponownym uruchomieniu konsoli działała normalnie kurde co to było proszę o pomoc mam się czegoś obawiać

Mam wersje Jasper z Sierpnia 2009 roku

2. Lotnik421 Xbox One

3. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    E64: DVD Drive Error.... Błąd napędu DVD - występuje gdy firmware jest uszkodzony, błędny lub brak kości z fw.

Konsola przerabiana ?

4. marasek001

marasek001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piotrków Kujawski
    nie przerabiana dodam jeszcze że pojawił się ten błąd przy podłączonym kablu ethernet a kiedy go wyjąłem i reset wszystko chodzi tzn zaraz sprawdze

nom teraz juz normalnie działa

//Gryzek Nie pisz post pod postem. Używaj opcji "Edytuj".

Wczytywanie...

Poleć forum