1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd E66 a firmware napedu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tumie, Styczeń 18, 2012.

1. tumie

tumie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dostałem od kumpla konsolę to zrobienia. Była przerabiana, a przy pierwszej gierce zaktualizował oprogramowanie. Od tego czasu przy uruchomieniu niemal od razu wyskakuje błąd e66. Nie mam dostępu do dashboardu. Po wyjęciu dysku wyświetla jedynie czarny ekran. Z tego co wyczytałem prawdopodobnie będę musiał wgrać nowy firmware do napędu. Mam napęd samsuga.

Teraz pytania do was.
    1.Czy to na 100% kwestia napędu?
    2.Jeśli tak to jakie jest najlepsze oprogramowanie do wgrywania firmware.
    3.Jakie kable, przejściówki itp. będą mi potrzebne (najlepiej coś dostępnego w większości sklepów lub do zmontowania własnoręcznie).

2. Lotnik421 Xbox One

3. tumie

tumie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem 2 sposoby i chyba sobie poradzę. Poradźcie mi tylko jaki jest najlepszy sposób na upgrade firmware.

Mam 2 takie.
    http://xboxforum.pl/artykuly-f206/flash-samsung-benq-jungleflasher-8932.html
    i tutorial który radzi aby zgrać firmware za pomocą dosflash, zmodyfikowanie go jungleflashem, a potem wgranie używając dosflasha.

Która metoda jest lepsza? A może jest jeszcze lepsza?
    BTW. oba te programy odczytują klucz napędu?

4. Sauron24

Sauron24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miałem podobny problem.
    Tam w tym poradniku masz wszystko napisane i jeszcze z jungleflashem masz instrukcje w pdf. Ja robiłem wszystko w jungleflash i to ci polecam. ;)
    jungleflash odczytuje klucz napedu.

5. Hannn

Hannn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    rzeszów
    Witam!!
    Przed chwilą chciałem przerobić xobxa z LT + 2.0 na LT + 3.0 wszysto poszło ok do czasu, mianowice byłem w fazie wł i wył zasilania wszystko ładnie, pięknie doszło do statusu 0x72, a po tym napęd nie działa miga środkowa dioda prosze o pomoc !!

Pojawia się błąd E 64

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To intro device i wyłączyć włączyć napęd(lub pmt na mpx), ewentualnie wykasować jeszcze raz i wyłączyć włączyć( bad flash w tutorialu JF). Nie podziała to dosflash, nie zadziała kup nowy napęd;)

7. Hannn

Hannn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    rzeszów
    Nie wyszukuje napędu Intro / Device ID w JF czyli teraz mówisz żebym spróbował Dos Flashem ?

P.S Możesz podać nr gg ?

Wczytywanie...

Poleć forum