1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd e66, głośna praca konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MacWnc, Listopad 12, 2011.

1. MacWnc

MacWnc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Chciałem zapytać sie o 2 rzeczy. Mianowicie:
    1. Mam x z 2006 roku z płytą xenon. Ostatnio wywaliło mi błąd e74. X rozkręciłem, odpaliłem go bez radiatora na gpu, wymieniłem pasty na procesorach i błąd zniknął. Wiem ,że jest to raczej doraźne rozwiązanie i prędzej czy później mi padnie. Teraz po odpaleniu konsoli wszystko jest spoko, jednak jak tylko chwile pochodzi zaczyna okropnie buczeć. Wentylatory chodzą chyba na 100%. Czy ktoś ma pomysł dlaczego? Czyżby padł czujnik temperatury?
    2. Jako, że mój x to prawie złom i mi go nie żal chciałem potestować robienie przeróbki na nim i zapoznac sie z programem jf. Mam napęd samsunga i dashboard 2.0.12625, przeróbka to ixtreme 1.5, prawdopodobnie bo zawsze gry robiłem na wave 3. Czytałem, że przed wgraniem przeróbki należy zrobić aktualizacje dashboarda. I tu zaczyna się problem. Podczas aktualizacji na dashboard 2.0.13604 z pendrive wyskakuje mi błąd e66. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu x gry dalej działają. Tak jak mówiłem jestem początkujący i chciałem się dowiedzieć jak rozwiązać ten problem lub co jest przyczyną od bardziej doświadczonych osób.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    aby zaktualizowac x-a trzeba przywrocic oryginalny flash

4. MacWnc

MacWnc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dziękuje za odpowiedz. Tylko czy nie orientujesz który to jest fw. Mam ta najnowszą paczkę fw i tam w katalogu: stock firmware-samsung/ są dwa katalogi: samsung pre 13141 i post 13141. Który to z nich? Lub może jeszcze coś innego?

5. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    pre czyli wcześniejszy, czyli przed aktualizacją. ten pre to jest oryginalny, wgrywasz pre i robisz aktualizacje dasha a potem wgrywasz LT.

6. domingta

domingta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zapewne masz spoofowany napęd dlatego ci wyskakuje E66. Czyli o XGD3 możesz niestety zapomnieć.

Wczytywanie...

Poleć forum