1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd E66 po aktualizacji firmware

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rodnar, Sierpień 14, 2012.

1. rodnar

rodnar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziś zaktualizowałem firmware z iExtreme 1.4 na LT 2.01 w Samsungu przez SATA i pomocą activate.iso. Starsze gry z wyższymi Wave'ami śmigają bez problemu, błąd E66 pojawia się przy włożeniu płyty z Dragon's Dogma skonfigurowanej pod LT 2.0+. Giera wypalana na dwóch płytach i nadal to samo.

Xbox360 Premium z 2006.09.23
    Napęd: Samsung TS-H943 F/W=ms28

Z góry dzięki za pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. rodnar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam iHasa, zwykłą laptopową. Wyczytałem, że E66 to problem ze zgodnością firmware z dashem? Większości ludu gra działa około 5 minut bez problemu, po czym pojawia się "przeczyść płytę".Nie nagrywali iHasem. U mnie wyskakuje błąd od razu. Niech mi ktoś to wyjaśni...

Wgrałem najnowszy dash, później zrobiłem flash napędu.

5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    tylko przy jednej grze tak ?

6. rodnar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To pierwsza jaką nagrałem pod GDX3. Spróbuje z Never Dead lub Sleeping Dogs i dam znać.

Wczytywanie...

Poleć forum