1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd E68 PILNE!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Branco, Czerwiec 25, 2011.

1. Branco

Branco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nottingham/UK!
    Witam. Mam problem właśnie na moim pięknym ekranie wy... mi błąd E68. Po wyjęciu dysku działa wszystko włożę dysk automatycznie siada. Dysk to org. M$ 250GB do Xbox 360 Slim.

2. Lotnik421 Xbox One

3. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Zobaczy czy dobrze go podlaczyles bo to mzoe byc wina tasmy/wejscia jak to nie pomoze to czym predzej oddaj na gwarancje bo nie ma jako takiego sposobu na to

4. Branco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nottingham/UK!
    Podłączony dobrze ogółem to dziwne siadł bo grałem grałem nagle dostałem komunikat ,żę nie można odczytać dysku z grą [instalka na dysku] i wyłączyła mi się konsola, włączyłem na nowo i E68.

No problem taki ,że gwarancje na akcesoria mam do 29 czerwca czyli do środy:/ Czy będą liczyć mi od dnia zgłoszenia czy będę musiał zabulić ? A czasami na błędy jakieś nie jest dłuższa gwar?

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To zgłaszaj jak najszybciej.
    Liczy się od daty zgłoszenia

6. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Dokladnie, w poniedzialek zamiawiaj kuriera i odsylaj do Microsoftu z opisem bledu

7. Branco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nottingham/UK!
    A panowie powiedzcie mi czym da się podłączyć dysk od slima do kompa ?? Bo możliwe ,że ma bad sectory ten mój dysk i bym go sformatował po prostu ale nie mam pojęcia co za kabel potrzebuję.

8. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    format nie pomoze przy bad sectorach ale jezeli to dysk MS oddawaj na gwarancje, mozna podlaczyc za pomcoa SATA i porgramu 360_explorer_250gb_edition

9. Branco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nottingham/UK!
    No ok szkoda ,że gwarancja nie jest już doortodoor ;/ No ale trudno :) W pon zgłaszam 2tyg bez grania w multi niech mi chu dadzą za to golda .

Wczytywanie...

Poleć forum