Błąd e68 xbox360

kac.soc.01

Świeżak
Świeżak
Siemanko.
Wyskoczył mi błąd e68. Czytałem na stronie Microsoftu na ten temat i mam do Was pytanko:
czy zakup nowego (lub używanego ale sprawnego) dysku twardego rozwiąże problem?

Podobno jest to błąd dysku twardego, ale związany z zasilaniem, dlatego pytam Was.

Pozdro ;)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odlacz dysk i zobacz czy działa. Jeśli tak to winny dysk.
 

kac.soc.01

Świeżak
Świeżak
Kolego, oczywiście robię to za każdym razem żeby w coś pograć i wtedy xbox działa.
Zapytałem czy wymiana dysku rozwiąże problem.
Także czytaj temat, a potem udzielaj porad ;)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
U mnue masz dyski oryginaly 500gb
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Kolego, oczywiście robię to za każdym razem żeby w coś pograć i wtedy xbox działa.
Zapytałem czy wymiana dysku rozwiąże problem.
Także czytaj temat, a potem udzielaj porad ;)
A gdzie napisałeś ze dysk wyciągasz i działa? Jakby bez dysku dalej był e68 to wskazywaloby na uszkodzony Southbridge. Także naucz się opisywać problem i co zrobiłeś żeby uzyskać konstruktywne rady ;-)
 

kac.soc.01

Świeżak
Świeżak
Dexter, obawiam się, że nadal masz problem z odpowiedzią na moje pytanie.
Jeśli nie umiesz udzielić odpowiedzi to sobie daruj, a jeżeli potrafisz to krótko odpowiedz czy nowy dysk naprawi problem.
Życzę powodzenia w odpowiedzeniu na moje pytanie i z góry dziękuję :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jeśli tobie cos sie nie podoba, to wyjdź i nie pisz. Dostajesz darmowe porady, twoj opis z pierwszego postu... Tak ciężko z Tobą ze nie widzisz ze bez hdd dziala poorawnie?.
 

kac.soc.01

Świeżak
Świeżak
Nie podoba mi się tylko bezpodstawne najeżdżanie i niekompetentne odpowiedzi.

Skoro masz problem z nieodpłatnością porad to podawaj pod każdym swoim postem numer konta. A nóż ktoś Ci przeleje stówę na nową grę.
Chyba to normalne, że porady na forum są bezpłatne.

Mimo wszystko dzięki za poradę. Trochę więcej pokory życzę ;)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Chcesz pomoc to bądź miły. Nie najezdzaj na potencjalnych ludzi ktorzy maja wiedzę której tobie brak. To nie my potrzebujemy pomocy tylko ty.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Dexter, obawiam się, że nadal masz problem z odpowiedzią na moje pytanie.
Jeśli nie umiesz udzielić odpowiedzi to sobie daruj, a jeżeli potrafisz to krótko odpowiedz czy nowy dysk naprawi problem.
Życzę powodzenia w odpowiedzeniu na moje pytanie i z góry dziękuję :)
Tak - pomoże jeśli jest uszkodzony dysk

Nie - nie pomoże jeśli uszkodzone jest złącze dysku lub Southbridge
 

kac.soc.01

Świeżak
Świeżak
Dexter, dzięki za odpowiedź :)

Chcę jeszcze upewnić się: skoro po odłączeniu dysku wszystko śmiga jak należy, a po jego podłączeniu pojawia się błąd, to rozwiązaniem problemu będzie zakup nowego dysku, prawda?

Wiem, że to pytanie nie świadczy najlepiej o mojej znajomości sprzętu i problemu, ale w końcu jestem świeżakiem, a nie jestem ekspertem. :p
 

piccolo

Banned
Dexter, dzięki za odpowiedź

Chcę jeszcze upewnić się: skoro po odłączeniu dysku wszystko śmiga jak należy, a po jego podłączeniu pojawia się błąd, to rozwiązaniem problemu będzie zakup nowego dysku, prawda?

Wiem, że to pytanie nie świadczy najlepiej o mojej znajomości sprzętu i problemu, ale w końcu jestem świeżakiem, a nie jestem ekspertem. :p
Sprawdz dysk na pc na obecność bad sektorów czy działa wogule, jak nie działa to dysk. Nikt ci nie jest wstanie powiedzieć czy ci padł dysk czy złącze, jak masz inny to sprawdz go na konsoli.
 

Do góry Bottom