1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd e68

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Pepekkk, Listopad 1, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Pepekkk

Pepekkk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem dysk do Xbox 360 (20GB) sformatowałem go w konsoli zrobiłem profile i normalnie grałem. Wszystko było dobrze aż do momentu ponownego uruchomienia konsoli. Włączam konsole zapala się czerwone światełko i jest napisane błąd E68. Znalazłem rozwiązanie tego na stronie Microsoftu http://support.microsoft.com/kb/917874
    Czy znacie jakieś inne sposoby na naprawę tego błędu? Czy updatując konsole nie będę mógł później zflashować napędu? Czy update w ogóle coś da w tym przypadku? Mam napęd BenQ a konsola z 2007 r.

2. Lotnik421 Xbox One

3. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Błąd e68

To może być coś z dyskiem. Spróbuj go podłączyć jeszcze raz. Sprawdź czy konsola działa bez niego. Jak nie masz na niego gwarancji to rozkręć i popatrz czy wszystko w środku ok.

4. Pepekkk

Pepekkk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Odłączałem i konsola działa. A może pomoc coś aktualizacja Xboxa? Dodam że wczoraj z tym dyskiem normalnie grałem. Wyłączyłem konsole i potem cały czas błąd :/

5. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

W temacie o rozpoznawaniu błędów ktoś pisał, że mu to wyskakiwało ja miał źle złożony dysk czy jakoś tak.

6. Pepekkk

Pepekkk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja go nie otwierałem. Dobra w pon wyśle go do sklepu. Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum