1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blad E71

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bobeusz23, Kwiecień 23, 2011.

1. Bobeusz23

Bobeusz23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Ostanio wyskoczyl mi blad systemu E 71 i migajaca jedna dioda gdy probowalem zaktualizowac nowego dasha i caly czas sie to powtarza gdy wloze pendrive z ta samo aktualizacja i nadal wyskakuje ten sam blad. Probowalem juz wszystkiego od trzymania sync i wlaczeniu do zresetowania do ustawien poczatkowych. Prosze bardzo o pomoc czy jest jakas mozliwosc aby samemu rozwiacac ten problem. Czasami mi gry chodza i odczytuje plyty, a czasami sie zacinaja w trakcie grania. :((((((((((((((((((

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skillah

Skillah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mam tak samo tzn po wlozeniu pen driva wyskakuje ten blad. tyle, ze dashboard mi sie zaktualizowal i moge grac w bulletstorma, ale jak juz chce zrobic update zeby zagrac w crysisa 2 to dalej blad. jak podlacze pendriva bez aktualizacji to dziala. jak nie masz szwankujacego dvd to nagraj plytke cd z updatem i napisz czy pomogla czy dalej blad wyskakuje

Wczytywanie...

Poleć forum