1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd e73 ratujcie ...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aju500, Listopad 14, 2009.

1. aju500

aju500 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich jak w temacie już napisałem, mam problem z xboxem po włączeniu mryga jedna czerwona dioda a na ekranie jest komunikat o błędzie e73 ... z tego co wyczytałem jest to problem z portem internetu, czy ktos zna sposób jak można to naprawić?? z góry dziękuję za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    wpisz na youtubie E73 i tam masz kilka filmików
    tu masz jeden z nich - robisz to na własną odpowiedzialność !!!
    Youtube

4. aju500

aju500 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A widzisz przyjacielu ten sposób nie działa u mnie robię tak jak oni pokazują ale nie da rady .... ma ktoś pomysł jak to można jeszcze inaczej zrobić ewentualnie czy będą to duże koszta w naprawie ...?? Kurde ratujcie bo nuda hehe

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    a blokujesz te wiatraki przez 15 minut ? tak jak na filmie mówią
    i włączasz kilkakrotnie xboxa [bo za każdym razem nie zaskakuje]

6. aju500

aju500 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kolego chodzi o to ze u mnie druga dioda zapala się po 3 minutach i wtedy odpinam zasilanie i kabel od Av ... i podpinam ponownie te kable do konsolki i niema opcji ze jest dobrze ... a zle robić to ??? mam trzymać zablokowane wiatraki przez 15 minut nawet jak już po 3 minutach mryga druga dioda ??

7. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Tak trzymaj. Jeżeli mruga Ci druga dioda to jest dobrze.

8. aju500

aju500 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobra może jestem świeżak ale wybaczcie heheh :) Czyli zrobic to tak zablokować wiatraki i trzymać tak przez 15 nawet jak juz po 3 minutach mrygają już dwie diody ??

9. piter51

piter51 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym się nie bawił w ,,domowe naprawy'' , bo możesz tak zrypac konsolę , że nie będzie się do niczego nadawała. Na allegro jest parę serwisów naprawiających e73 w cenie 100-130zł. To tylko jest moje zdanie - sam wysłałem konsolę z e73 :p

10. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    a skąd masz pewność że w serwisie Ci takimi "domowymi sposobami" nie zrobią?? najlepiej pojechać i osobiście być przy naprawie, a jak ktoś ma gwarancje to najlepiej do M$.

Ja w domowe sposoby też bym się nie bawił. Trzymanie konsoli przez 15 min bez wiatraków toż to katorga... Po takich domowych naprawach wątpie żeby konsola pochodziła długo

Wczytywanie...

Poleć forum