Błąd e73 ratujcie ...

aju500

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich jak w temacie już napisałem, mam problem z xboxem po włączeniu mryga jedna czerwona dioda a na ekranie jest komunikat o błędzie e73 ... z tego co wyczytałem jest to problem z portem internetu, czy ktos zna sposób jak można to naprawić?? z góry dziękuję za pomoc
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
wpisz na youtubie E73 i tam masz kilka filmików
tu masz jeden z nich - robisz to na własną odpowiedzialność !!!
Youtube
 

aju500

Świeżak
Świeżak
A widzisz przyjacielu ten sposób nie działa u mnie robię tak jak oni pokazują ale nie da rady .... ma ktoś pomysł jak to można jeszcze inaczej zrobić ewentualnie czy będą to duże koszta w naprawie ...?? Kurde ratujcie bo nuda hehe
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
a blokujesz te wiatraki przez 15 minut ? tak jak na filmie mówią
i włączasz kilkakrotnie xboxa [bo za każdym razem nie zaskakuje]
 

aju500

Świeżak
Świeżak
Kolego chodzi o to ze u mnie druga dioda zapala się po 3 minutach i wtedy odpinam zasilanie i kabel od Av ... i podpinam ponownie te kable do konsolki i niema opcji ze jest dobrze ... a zle robić to ??? mam trzymać zablokowane wiatraki przez 15 minut nawet jak już po 3 minutach mryga druga dioda ??
 

peja101

Banned
Tak trzymaj. Jeżeli mruga Ci druga dioda to jest dobrze.
 

aju500

Świeżak
Świeżak
Dobra może jestem świeżak ale wybaczcie heheh :) Czyli zrobic to tak zablokować wiatraki i trzymać tak przez 15 nawet jak juz po 3 minutach mrygają już dwie diody ??
 

piter51

Banned
Użytkownik
Ja bym się nie bawił w ,,domowe naprawy'' , bo możesz tak zrypac konsolę , że nie będzie się do niczego nadawała. Na allegro jest parę serwisów naprawiających e73 w cenie 100-130zł. To tylko jest moje zdanie - sam wysłałem konsolę z e73 :p
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
a skąd masz pewność że w serwisie Ci takimi "domowymi sposobami" nie zrobią?? najlepiej pojechać i osobiście być przy naprawie, a jak ktoś ma gwarancje to najlepiej do M$.

Ja w domowe sposoby też bym się nie bawił. Trzymanie konsoli przez 15 min bez wiatraków toż to katorga... Po takich domowych naprawach wątpie żeby konsola pochodziła długo
 

Do góry Bottom