1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd E73

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Never, Luty 17, 2010.

1. Never

Never Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z moim xboxem 360. Kiedy go uruchamiam, na ekranie pojawia się błąd E 73, a na konsoli miga 1 czerwona dioda (prawa dolna, kiedy xbox stoi pionowo). Wczoraj jeszcze grałem normalnie, nic nie zwiastowało kłopotów. Kiedy odpinam kabel od telewizora, żadna dioda się nie świeci.
    Na forum znalazłem informację:
    E73: General Hardware Error/ Ogólny Błąd Sprzętu: Ethernet port... ten błąd jest spowodowany przez problem z portem Ethernet.
    Moja konsola jednak nigdy nie była podłączona do internetu, nigdy nie korzystałem z portu ethernet.
    Czy da się jakoś rozwiązać ten problem? Jeśli nie, to czy możecie polecić mi jakieś serwisy naprawiające konsole na terenie województwa śląskiego?

edit: Nie wiem czy to ma znaczenie, ale dodam jeszcze, że mam xboxa arcade, wersja falcon.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
  4. mkolik

mkolik Użytkownik Użytkownik

Polubienia: