1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd E74, bez efektu po reballingu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez paluch69, Wrzesień 15, 2011.

1. paluch69

paluch69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam Falcona, przed rokiem po rrod zrobiłem mu X-clampa (wtedy byłem z tego dumny :)). Teraz wyskoczył mi E74 i jedna czerwona dioda. Rozebrałem X-a, znowu trochę go pogrzałem bez chłodzenia, dokręciłem śruby mocujące radiator i nałożyłem nową pastę. No i zaczęły się problemy. Dalej E74, ale nie świeci już żadna dioda. Więc serwis. Zrobili reballing GPU, ale bez poprawy i oddali sprzęt, że na złom, wg nich uszkodziłem płytę.
    Czy próbować penni fix lub reballing na HANA (brak świecenia diod może rzeczywiście świadczyć o uszkodzeniu płyty)?
    Czy kupić x-a z rrod'em i wymienić płytę główną?
    Czy jak wymienię płytę główną, to nie będzie problemów ze sparowniem z napędem DVD?
    Jakieś inne propozycje?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. NaPeK

NaPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    po tym "reballingu" sprzedaj go na czesci... gdyby nie grzebali mozna by wygrzac plyte zeby zlikwidowac naprezenia i dalej kombinowac a tak trup

4. paluch69

paluch69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    GPU był postawiony na nowych kulkach. Jak się wykonuje redukcję naprężeń?
    Czy warto próbować kupić za ok 100 zł nierobionego Falcona z rrod i nowe kulki pod GPU?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie oplaca się. Padnie i tak to dziadostwo.

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

6. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Konsola na złom, koniec tematu.

Wczytywanie...

Poleć forum