1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd E74 co jakiś czas

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez tosiapl, Sierpień 21, 2010.

1. tosiapl

tosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek
    Witam
    Miałem błąd E74. Otworzyłem xbox'a, wyczyściłem CPU i inne bzdety, nasmarowałem nową pastą do procesorów, wyjąłem wielki X przy procesorze i zamieniłem go na 4 śruby M5 10mm. W obudowie metalowej wywierciłem w miejscach na 4 śrubki do X przy procesorze, większe dziury (na główki śrub).
    Tak jak na filmiku YouTube - How To Fix A Xbox 360 E74 And RROD
    Lecz gdy normalnie przykręcę śrubki, i włączę konsolę, to nie uruchamia się i odrazu RROD się pokazuje a konsola nie chodzi. Dopiero gdy poluźnię śrubki (bardzo lekko je zakręcić) to wtedy zaczyna działać...
    Lecz po paru godzinach, wyskakują bad pixele w niektórych miejscach i po wyłączeniu konsoli znów błąd E74 jest.
    Co się dzieje ? Jeśli chcecie więcej info (zdjęcia itp.) piszcie.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to sie dzieje ze konsola jest zepsuta i nie zawsze sie ja da naprawic tymi domowymi sposobami, najlepiej to oddaj ja do serwisu albo kup nowa bo sam tego raczej nie zrobisz

4. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z ciekawości spytam... Jaka wersja konsoli padła? Falcon? Czy jakaś starsza?

5. tosiapl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek
    Nie mam pojęcia, a jak to sprawdzić ?
    Hmm... zauważyłem dzisiaj, że konsola się strasznie grzeje, a dokładnie radiator CPU (ten niższy). Po paru minutach włączonego xboxa (xbox jest cały rozebrany, płyta główna sama z napędem i wiatraczkiem) jest strasznie gorący, aż RROD wyskoczył. Ale po wyłączeniu xbox'a, i odczekaniu aż się ochłodzi, RROD zniknął.
    Co jest nie tak i jak to naprawić samemu ?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dokręcając tak śruby mocno wyginasz całą płytę główną, nie nacieszysz się konsolą już. Po co nam piszesz że diody wyskakują przecież to nikomu nic nie mówi. Napisz najpierw kod błędu, a nie informacje nic nie znaczące.

7. tosiapl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek
    A co, miałem napisać, że wtedy działa, jak jest ROD ? ^_-

Kod błędu ? Tzn. gdzie go znajdę...

8. deploytbb

deploytbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W google wpisz "kody błędu xbox360".

9. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    @tosiapl jak jest falcon to na obudowie masz date produkcji 2007-2008 Jasper 2009-2010 a starsze to wiadomo ;)

10. tosiapl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek
    2007-10-13 MFR Date
    Co dziwne, podczas gdy konsola chodz i wiatrak się chodzi, to chodzi coraz głośniej i głośniej i głośniej (po 2 minutach strasznie głośno chodzi a radiator jest gorący)
    Żeby zgiagnozować, musi być ROD, trzymać przycisk do wyszukiwania padów i eject wcisnąć ?
    Żeby był ROD, konsola musi pochodzić z 3 minuty i radiator musi się zrobić tak gorący, że bad pixele wyskoczą... Wolę tego nie robić bo jeszcze coś się popsuje.

Wczytywanie...

Poleć forum