1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd E74 - co zrobic?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Misieq8, Grudzień 12, 2009.

1. Misieq8

Misieq8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Dzisiaj konsola odmowila mi posluszenstwa i pokazalo mi blad E74.
    I tu moje zapytanie co polecacie zrobic czy to:
    http://www.iksboks.eu/product_info.php?cPath=36_46&products_id=278
    Tylko tu moje pytanie czy ktos to robil i jaka jest zywotnosc konosli po tym?
    Czy lepiej wymienic cala plyte glowna?
    Z gory dziekuje za odpowedz poniewaz chce to zrobic przed przerwa swiateczna.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Wymień płytę główną za 200 zł i git masz falcona lub jaspera i nikłe szanse na błąd :D

4. grajobest

grajobest Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem ten sam problem wysłałem do serwisu aby mi naprawili konsola została naprawiona lecz mi sie znowu zepsuła i sprubowałem samemu naprawić. Udało się i wymeniłem wiatrak i jak narazie działa bez szwanku na twoim miejscu bym sprubował samemu lecz jak nie czujesz sie najlepiej w takich naprawach bo naprawa jest naprawde proste to wymień sobie płyte

5. Misieq8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    A ta plyta za 200 zl jest z HDMI czy bez? I gdzie najlepiej wymienic plyte glowna?

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Falcon i Jasper sa z HDMI.

Wymien plyte glowna.

7. Mate08

Mate08 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zamość
    gdzie można płyte główne wymienić za 200żł chętnie bym kupił bo mam bana???

8. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
  9. humandxp

humandxp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moj falcon polegl po 16 mies na e74, gpu sie za bardzo grzeje i zrywa pady pod gpu,wygina sie plyta.
    akurat watpie ze wymiany plyty cos pomoze, bo w koncu iksboks to nie autoryzowany serwis i zapewne plyty maja z uzywanych. wiec pewnie falcom max.
    niby sa ludzie w pl co prostuja plyte, robia reball a nie reflow. wtedy mozna naprawic i zrobic voltmod na cooler od gpu zeby lepiej wyciagal cieplo.

granie bez hdd dobija xbox, gdyz jak kazdy wie naped dvd bardzo sie grzeje i wisi 2mm nad radiatorem gpu.

10. Egooo

Egooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wagrowiec
    To jak nie chcecie naprawiać ja kupie z E74 ale podstawa to falcon wzwyż moje gg 9517441

11. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Naprawialem tam i padla po pół roku (nie wiem czy mialem pecha czy szczescie), tak czy owak oddalem go ponownie do innego serwisu z 1-dnomiesieczna gwarancja (chce pograc przez swieta), potem sie zastanowie co dalej. A co do tego calego reballingu to nikt ci czegos takiego nie zafunduje bo koszty takiej uslugi to ok. 400-450 zl, a nawet to podobno daje 90% pewnosci ze konsola ponownie nie padnie. Tutaj nie chodzi o skutecznosc tej metody tylko awaryjnosc iksboksa, poprostu jak masz pecha to padnie wczesniej a jak masz szczescie to pozniej ;D Wymiana plyty to ostatnia rzecz jaka bym zrobil (jestescie frajerami ? to mi wyslijcie plyty główne, ja je ponaprawiam, pozamieniam i bedziecie mieli inne - nie jest to wymiana ? ta sama skutecznosc z tym ze zaplacicie mi o banke wiecej ;])
    Pozdro !

12. Misieq8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Dobra dzieki wszystkim za wypowiedzi. Juz wiem co mam zrobic.
    Temat do zamkniecia.

Wczytywanie...

Poleć forum