1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd e74 czy opłaca się naprawiać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krzysiekx27, Lipiec 12, 2010.

1. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Mam pytanie czy konsola naprawiana niedawno z powodu błędu e74 jest bardziej podatna na pojawienie się tego błędu ponownie tak jak w przypadku RRODów? Konsola to Falcon z 2008roku. Od sprzedającego dowiedziałem się że problem e74 polegał jednak na procesorze. Może mi ktoś wyjaśnić czy jest to możliwe. Sprzedający napisał też że zostały dodane radiator i za wszystko zapłacił 150zł. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jeżeli został zrobiony tzw.rebaling to taka konsola jeszcze pożyje
    ,ale jeżeli była już w naprawie na E74 i znowu to wyskoczyło to odpuść sobie
    szukaj Jaspera z 2009 r.

4. czarny321

czarny321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wszystko zależy od tego jak była naprawiona, jeżeli to reballing albo reflow to może pożyć dość długo , jak jakiś x-clamp czy opalarka to niedługo padnie ;] .

5. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Reflow to tak trochę bardziej profesjonalna opalarka. Jedynie postawienie nowych kulek pod układy coś daje.

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Jak wyżej, zależy od wcześniejszej ingerencji. Reballing kosztuje sporo, ale daje równie dużo.

7. kruryx

kruryx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja juz po 2 dniach zabawy z moim xem stwierdzilem ze jest to strata czasu i przesiadam sie na PS3:p myslalem o nowym Xie slimie ale po co skoro mozna grac za darmo po sieci

Nikogo w tym temacie to nie interesuje - promi

8. pavlo28

pavlo28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubin
    mi wyskoczył E74 wyslalem do MS mineło juz 1.5 roku od naprawy wszystko dziala idealnie nie zawiesza sie nic :p

Wczytywanie...

Poleć forum