1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd E74-prosze o pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pakox, Październik 7, 2008.

1. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    Witam od tygodnia mam błąd e74 i nie wiem do jakiego serwisu to wysłac, prosze o pomoc.
    Konsole(premium) mam gdzes od stycznia i jest po flashu napedu więc raczej niemoge jej wyslać do M$.
    Jeśli znacie jakies sprawdzone serwisy to prosiłbym żebscie podali namiary, najlepiej jak by to były serwisy ze śląska, ale inne też mogą być bo po prostu niechce wyslac konsoli do jakiegoś oszusta.
    Prosze o waszą pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
  4. Termos

Termos Guest

Odp: Błąd E74-prosze o pomoc

ja dziś zaliczyłem e74 grając sobie spokojnie w Fallout'a. Najpierw zrobił się zielony obraz, a po ponownym uruchomieniu zobaczyłem tylko komunikat o błedzie. Odłączyłem kabel component, dysk twardy i włączyłem konsolkę. Po ok. 10 minutach wyłaczyła się sama. włączyłem i o dziwo konsolka hula. Mam nadzieję że nieprędko to się powtórzy. A jak znów wyskoczy to jedynie jakiś serwis

5. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn

Siema zrobiłem tak jak TeeMoore napisał i po 5min konsola sie wylonczyla potem wszytko podłoczyłem i wyskoczyła 1dioda, odłączylem kabel component i dioda znikła, czy jest to wina kabla?

6. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

7. Termos

Termos Guest

Najprawdopodobniej to wina tylko kabla. Ja niestety zbyt długo się nie cieszyłem i problem pojawił się ponownie. Ech, więc albo konsolka powędruje do Juchego, albo zakupię nowego kolcka

Wczytywanie...

Poleć forum