1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

błąd e74

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PAW66, Styczeń 3, 2009.

1. PAW66

PAW66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    mam problem wyskoczył mi błąd e74 kable sprawdziłem na innych kablach dalej jest ten błąd co moge zrobić

2. Lotnik421 Xbox One

3. damon.irl

damon.irl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tullow
    jestem tu nowy ale juz troszke naczytalem sie na ten temat i spotkalem sie w moim sasiedztwie z ta przypadloscia XO
    jezeli konsolke masz juz po gwarancji, to jesli czujesz sie na silach i troszeczke sie znasz, mozesz sprobowac zrobic to samemu
    pierwsze - moze malo wazne ale zawsze to cos daje, to przeczyscic konsolke w srodku sprezonym powietrzem
    drugie - to wymienic paste termoprzewodnia na procesorach na jakas dobra np z drobinkami srebra
    trzecie - to wstawic wydajniejsze coolery odprowadzajace powietrze z konsoli
    czwarte - to zalozyc radiatorki na pamiec ram - w sumie nie wiem czy jest to tak wazne ale u kolegi tak zrobilismy i konsolka chodzi jak zloto
    piate - spotkalem sie gdzies na necie ze specjalnie odlanymi pod x360 tunelami, ktore po zalozeniu lacza coolery z radiatorami dzieki czemu powietrze w konsoli jest ukierunkowane zwiekszajac tym samym skutecznosc chlodzenia (taka sama zasada jak w komputerach PC)
    te zabiegi powinny pomoc
    mam nadzieje ze Ci sie uda - u kolegi te zabiegi pomogly a konsola chodzi juz 6 miesiac bez zadnego zgrzytu
    pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum