1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blad e74

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez gul_00, Styczeń 8, 2009.

1. gul_00

gul_00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem wlaczlem dzis x sa i bylo wszytko ok pozniej wyskozyl taki zielony obraz a pozniej wlasnie wyskoczyl blad e 74 i jedna czerwona dioda. Czy moze i ktos wytlumaczyc co to jest scaler chip "ANA"/"HANA".Aha jak podpinam bez kabla do tv to wszytko jest ok nie swieci sie czerwona dioda czyli moze byc to wina kabla ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. xkoniox

xkoniox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, może to być wina kabla i szczerze mówiąc, życzę Ci tego, bo jeśli poszedł chip ANA/HANA to już ciężko z nią, sam mam ten błąd i wiem co to znaczy. Można wysłać konsole do serwisu M$, ale jeśli nie masz gwarancji, to jedyne wyjście albo serwis konsol i naprawa za ok. 150-200 zł lub domowa zabawa w mechatronika, czy jak tam się ten gość nazywa. Pozdrawiam

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja polecam naprawę u bonza

Wczytywanie...

Poleć forum