1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blad E76

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dixonek0209, Sierpień 16, 2014.

1. dixonek0209

dixonek0209 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam ! Jakiś czas temu pytałem na forum czy jest sens naprawiać jasper'a z błędem E76. Konsola została przeze mnie oddana do serwisu, pan po diagnozie stwierdził ze jest to rozwalony chip od Internetu. Podobno został wymieniony, mimo to przy próbie odpalenia konsoli nadal mam jedna czerwona diodę i na ekranie tv blad E76. Czy jest możliwe ze usterka poszla głębiej? Chodzi o płytę główną. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    https://xbox-experts.com/errorcode/E76/1030/

Wczytywanie...

Poleć forum