1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bład E79

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wesoly92, Grudzień 17, 2011.

1. wesoly92

wesoly92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z moją konsolką , na wstepie powiem ze jestem zielony w te klocki z błedami itp. Dziś jak zwykle odpaliłem sobie Fife 12 i w czasie gry sie konsola zawiesiła tak samo było na grze UFC wiec odłaczyłem i dałem jej odpocząć , teraz uruchamiam x'a i wsykoczył bład E79 co to znaczy?bo czytałem gdzes ze to bład dysku ale ja dysku nie mam tylko mam USB.

Co mam zrobić?? dzieki z góry

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rakowski98

Rakowski98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łomża
    Jezeli masz gwarancje zadzwon do M$ i oni przyjada do Ciebie . Zabiora konsole do siebie i Ci ja naprawia . Jezeli twoja konsola jest przerobiona to utraciles gwarancje wiec idz do jakiegos serwisu w swoim miescie - tam Ci ten problem naprawia .
    Pozdrawiam ^^

Wczytywanie...

Poleć forum