1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd F3 przy podłączeniu dysku zewnętrznego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kukuman, Wrzesień 30, 2014.

1. kukuman

kukuman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Potrzebuję pomocy przy problemie z błędem F3. Sytuacja wygląda następująco. Przy podłączonym dysku zewnętrznym z grami wyskakuje owy błąd F3. Wcześniej było wszystko dobrze. Próbowałem już zmienić dash i FSD na nowsze. W ustawieniach zmieniałem skórki i ciągle to samo. Przerzuciłem gry na inny dysk i jest ok. Co mogło spowodować ten problem z dyskiem? Nic się samo nie aktualizowało. Konsole kupiłem nówkę z przeróbką rgh dysk do wczoraj działał bez problemów a dziś ten błąd.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam kukuman

Wczytywanie...

Poleć forum