1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

błąd gry 50 pronent

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KarolXV, Wrzesień 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. KarolXV

KarolXV Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam mam problem z grami ponieważ przy 50% lub 47% w weryfikacj występ błąd w grach test driver ferrari i sleeping dogs, test driver ferrari pierwszy raz nagrało mi dobrze ale za drugim nagraniem wyskoczył mi błąd przy 47 % i sleeping dogs nagrywałem raz i błąd przy 50 % ine gry dobrze mi działaiom płyty to platinium jeszcze 1 pytanie czy jest jakiś program do sprawdzania jakośći płyty

2. Lotnik421 Xbox One

3. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Chodzi o weryfikację ImgBurn, dobrze rozumiem?
    Ja znalazłem na to sposób i póki co działa. Resetujesz komputer lub włączasz na świeżo, uruchamiasz menedżer zadań, wybierasz procesy i wyłączasz te, które są akurat niepotrzebne, a które nie są usługami sieciowymi, lokalnymi albo systemowymi. Włączasz ImgBurn, klikasz prawym klawiszem mysz w menedżerze na ImgBurn, ustawiasz priorytet na wysoki i nagrywasz. Nie włączaj żadnych innych programów.

4. KarolXV

KarolXV Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    dzięki zobacze czy działa

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia: