1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

błąd gry po instalacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pavvelll, Grudzień 16, 2013.

1. pavvelll

pavvelll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam po zainstalowaniu wiedźmina na pendrive i próbie uruchomienia go ( oczywiście z płyta w napędzie) wyskakuje mi błąd gry, "proszę przetrzeć płytę" itp. Bez instalacji wszystko jest OK. Xbox nie przerobiony 2 miesięczny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    możesz spróbowac wyczyścić pamięć podręczną

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T

4. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Tak to ku#;_!@ jest np. u mnie oryginalny BF3 po 2 latach parę drobnych rysek i błąd ze sciereczką. Płyty nagrywane latają bez problemu. I jak tu grać na oryginałach co mam kupić nowego BF3. Moim zdaniem odpalanie kopii zapasowych powinno być legalne jeśli masz już oryginał.

Wysłane przy pomocy palcy.

5. pavvelll

pavvelll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sformatowałem pendrive na kompie, później zainstalowałem ponownie i jest OK :)

Wczytywanie...

Poleć forum