1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bład GTA EFLC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maszin, Sierpień 18, 2011.

1. maszin

maszin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nagrałem 2 kopie gry GTA
    1. Img burnem wgl nie odpaliła :/
    2. Clone cd wszystko ładnie odpaliła ale podczas ładowania np the lost and damned (screny) wywala błąd odczytu przeczyść szmatka..blabla
    Czym to jest spowodowane?? Dodam że nagrywałem na płyty Think Xtra prędkością 2.4x. Proszę o pomoc..THX

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    po pierwsze plyty glownie to dlatego ci nie odczytuje konsola po drugie nagrywaj na plytach co ci odczytuje konsola np inne kopie. i moze byc wina laser z nagrywarki ze sie zuzywa i nie jest w stanie nagrac takich plyt dlatego konsola nie odczytuje zmiana plyt pomoze

4. maszin

maszin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nagrywarka jest jak nowa może z 4 płytki nagrała..Mam inną kopie gry na płytce verbatim która dostałem z xbox i działa ładnie pięknie..Kupie verbatimka i zobacze może to jest przyczyna..Dziękuje za odp.

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    powiem ci tak ze kazda nagrywarka nagrywa inne plyty maxelle sa niezle moze ci pojda sam nagrywam dla siebie na takich na lg kazda smiga inne plyty jakies problemy

Wczytywanie...

Poleć forum