1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

błąd imgburn

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez nolimit123, Luty 3, 2013.

1. nolimit123

nolimit123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam. mam lt 3.0 i gram z płyt bo mam zwykłą nagrywarke. długo nie nagrywalem gier ale teraz chcialem jedną nagrac. przepuscilem przez abgx i wszystko bylo super a pozniej na samym poczatku nagrywania jest błąd

78mrt.jpg at Free Image Hosting

myslalem ze to wina gry więc sciagnąłem inną ale jest to samo. sciagnąłem tez od poczatku imgburna ale nie pomoglo. czy da sie nagrac jakims innym programem niz imgburn? jezeli tak to jakim i w jaki sposob dokladnie?:)

prosze o porady

Wczytywanie...

Poleć forum