1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd iso

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez drewman, Maj 14, 2008.

1. drewman

drewman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Zassałem Turoka z megaupload z linku http://vagos.es/showthread.php?t=308429&highlight=turok
    Na początku był błąd w 3plikach jakieś CRC i inne głupotki to pobrałem jeszcze raz te party i teraz się wszystko pięknie i kulturalnie rozpakowuje winrarem i powstaje mi *.iso i *.dvd.

Tylko teraz jaki mam problem. Chcę sprawdzić iso XDVDMulleter'em Beta 10 i jak naciskam LOAD ISO wyskakuje mi błąd - "ISO loading failed: An item with the same key has already been added".

1.O co dokładnie chodzi programikowi?
    2. Jaki to jest błąd? (tylko mi nie tłumaczcie z angielskiego - bo mniej więcej wiem co to znaczy;p)
    3. Jak go naprawić??
    4. Czy jak nagram to iso na płytkę to będzie mi normalnie działało?

Dzięki z góry i pozdrawiam
    Drew

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Odp: Błąd iso