1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd nagrania! POMOCY!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dani13, Luty 8, 2011.

1. dani13

dani13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Jestem juz bardzo zdenerwowany. Przed chwilą zepsułem już 6 płytę próbując nagrać AC: Brotherhood ściągniętą z tego forum juz spolszczony obraz, patch AP2.5 już wgrany z tematu http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/spolszczenie-ac-b-global-dziala-na-lt-74395-25.html Otóz mam płyty Omegi i jak daję nagraj to czekałem 10min żeby wogóle zaczęło nagrywać a po chwili ujżałem ten raport:ImageShack® - Online Photo and Video Hosting Gdy znowu nagrywałem to się stało już po 33%. POMOCY Chcę to zagrać!
    P.S To nie wina nagrywarki bo nagrywałem film na płytę DVD i od razu szybko i ładnie wypaliła

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    jedyne co mi do głowy przychodzi, to zmiana softu. identycznie miałem, używając imgburn. (poszukaj na forum o błędzie I/O)
    zmieniłem na clonecd, i każda płytka nagrywa się poprawnie.
    być moża jakiś konflikt masz urządzeń(sterowniki aspi?), ale przecież instalacji windowsa nowego nie będę ci polecał. :D
    zmień program na clonecd, a zobaczysz, że problemu nie będzie. no i nagrasz w końcu płytkę.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    po 1. nazwa omega nie powinna byc uzywana w polaczeniu z płyta :)
    po 2. to ze nagrasz film dvd nie oznacza ze nagrasz poprawnie 2 - warstwowa płyte do xboxsa

5. dani13

dani13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale jeszcze 2 tyg temu wypalałem gre i było dobrze

6. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Tematy takiego typu już są.

Podstawową zasadą są: Zmiana nagrywarki, lub firmweru w niej; zakup lepszych płyt; spróbowanie tego samego u kogoś znajomego; sprawdzenie czy wogóle nagrywarka jest wstanie nagrać płyty DL; wyłączyć wszystkie zbędne programy; spróbować nagrać grę xbox backup creator!

Niestety nie jesteśmy "bogami" i ciężko jest stwierdzić co tak naprawdę jest powodem złego wypalenia płytki, jedyne co można to napisać znowu to samo z pewnymi domysłami.

Ja ze swojej strony dodam abyś spróbował nagrać płytę xbox backup creator! Który to w moim wypadku nagrywał płytę jak wszystko inne zawodziło.

Co do sterowników aspi to windows tak naprawdę nie ma w standardzie pełnego wsparcia na te sterowniki i obsługę tych urządzeń.

Xbox Backup Creator używa swoich niezależnie i dlatego napisałem o tym programie.

Wczytywanie...

Poleć forum