1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd nagrywania ImgBurn Ihas124 E przy 49%

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bobek_kno, Wrzesień 21, 2013.

1. bobek_kno

bobek_kno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, przeczytałem miliard stron z forum i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu. Otóż posiadam nagrywarkę LiteOn Ihas 124 rev E (LITE-ON iHAS124 IXTREME BURNER MAX XGD3 GW24M FV (3547231640) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.) i nie mogę nią nagrać żadnej płyty xgd3 programem ImgBurn, gdyż za każdym razem wyskakuje błąd widoczny na zdjęciu

Uploaded with ImageShack.us
    Zmarnowałem ponad 10 płyt i za każdym razem jest to samo. Nagrywam na verbatimach.
    *MaxBurn działa poprawnie, czyli w ImgBurn widze 8,7 gb.
    * ustawienia img [​IMG]

Uploaded with ImageShack.us
    * w Change Book Type wybieram Change for: Drive(For DVD+R DL MEDIA, lub też MEDIA EEMPRON)

Pytanie brzmi, co robię nie tak i co zmienić w opcjach żeby w końcu się nagrało?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ArabGirl

ArabGirl Dziewczyna Dziewczyna Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rabka
    Nagrywales wg poradnika,ktory jest na forum?
    Byc moze zle ustawiles nagrywarke to raz a dwa ona powinna byc B a Ty masz E.

4. bobek_kno

bobek_kno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak, nagrywałem krok po kroku wg poradnika, przepuszczając obraz przez abgx. Według sprzedawcy z allegro tą nagrywarką można nagrać xgd3, a przy pomocy BurnerMaxa nie musi to by nawet Ihas

5. YogiRiot

YogiRiot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    AK
    bobek_kno poszukaj tego C4E's BurnerMAX Payload Tool v0.15 i spróbuj tym i napisz czy działa.

Wczytywanie...

Poleć forum