1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd Nie można połączyć się z hostem.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez borekgt, Listopad 29, 2009.

1. borekgt

borekgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    mianowicie mam problem bo chcem pograc przez xlinka,xbc (bo w leaf to nawet nie wiem jak serwer znalezc) w mw2 ale wyskakuje mi taki komunikat jak w tutule. dodam ze z pc sie laczy gitara wykrywa serwer itp. ale polaczyc ni ch..a. nie gralem przez live a zbanowali mi konsole. i jaki port ma byc odblokowany dla xboxa? 3074 bo niby mam odblokowany ale napisze do admina zeby odblokowal raz jeszcze moze. z gory dzieki wielkie za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. pitek345

pitek345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    A więc ip komputera na którym odpalasz xlinka ma być odblokowane a nie xboxa.A co do problemu to musisz zobaczyć sobie jaki masz ping bo jak masz większy niż 30 to zapomnij o xlinku:) Ping można sprawdzić tak:
    1.Wchodzisz w Uruchom
    2.wpisujesz cmd
    3.wpisujesz ping wp.pl

powinno ci sprawdzic ile masz ms minimalnie i max

Wczytywanie...

Poleć forum