1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd - nie rozpoznano płyty

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zerthimon, Grudzień 1, 2015.

1. zerthimon

zerthimon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    powiat Łękołowy
    Witam,
    przytrafił mi się błąd napędu. Do tej pory, czyli tydzień, grałem tylko w cyfrowe gry a teraz włożyłem Wiedźmina i wyskoczył mi error 0x80820003 - 0x45. Że nie może rozpoznać płyty, że brudna itp. Płyta 0 rysek, co prawda używana, ale nie widać tego po niej. Zrobiłem sobie prezent na święta. Na jakimś forum znalazłem rozwiązanie, żeby przytrzymać 10 sekund przycisk zasilający a potem odłączyć zasilanie. Pomogło. Za drugim razem też, ale ileż można tak robić? Miał ktoś z was taki problem? Czy zgłaszać to na gwarancję czy liczyć na jakąś łatkę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kunis6

kunis6 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    A sprawdzales przywracanie do ustawien fabrycznych?

Wczytywanie...

Poleć forum