1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd odczytu dysku w oryginalnej konsoli XBox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez K4P1K, Grudzień 14, 2014.

1. K4P1K

K4P1K Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam oryginalną konsolę XBox 360 SLIM, nic nie przerobiona. Miałem pewną przerwę od grania spowodowaną szkołą. Ostatnio naszła mnie ochota by trochę ponaparzać, ale gdy włożyłem oryginalną płytę Kinect Sports normalnie się wszystko włączyło, wybrałem grę i poziom, ale gdy przyszło do startu wywaliło mi komunikat "Dysk jest zabrudzony, przetrzyj go miękką ściereczką..." itp. Dysk czysty jak łza, mimo to przetarłem go ściereczką z mikrofibry, takiej do okularów, a problem dalej się powtarza. Co robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Gra instaluje się na dysku?

4. K4P1K

K4P1K Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie instalowałem gry na dysku, uruchamiam ją z płyty.

5. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    To spróbuj zainstalować na dysku...

Wczytywanie...

Poleć forum