1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

blad odczytu plyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pawel34287, Styczeń 7, 2013.

1. pawel34287

pawel34287 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Wiem że ten temat był już zapewnie dodawany X razy ale nie mogę się do końca niczego dopytać.
    Otóż kupiłem boxa slim 4GB jakos z 1.5 tygodnia temu. No wszystko ładnie ale jak np. chciałem grac w NFS HP czy assasin Creeda Brotherhood to wyskakuje mi błąd że nie można odczytać płyty. To nie jest ten błąd gdzie każe wyszyścic płytkę lekka szmatka czy coś. Narazie spotakłem się z tymi dwoma grami.
    Macie jakieś pomysły ?

Wczytywanie...

Poleć forum