1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd odczytu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez slacker7, Styczeń 9, 2014.

1. slacker7

slacker7 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Pojawił się u mnie błąd odczytu płyty z grą Assassin's Creed III. Z nudów wkładałem i wyjmowałem płytę z 10 raz i dziwnym trafem odpala i działa, niestety muszę tak robić za każdym razem, gdy tylko chcę zagrać. Płyta Verbatim nagrana przy prędkości 2.4, bez OPC nagrywarką LG. Początkowo myslałem, że może to być jakiś kopnięty obraz, tudzież płyta, ale dzisiaj wpadłem do kumpla i okazało się, że u niego gra odpala bez całej tej kombinacji, trzy razy wyłączaliśmy i włączaliśmy konsolę i za każdym razem wszystko było ok. Teraz moje pytanie i problem. Może to być wina napędu, czy może kijowo zrobiona przeróbka (słyszałem, że taka opcja też istnieje). Konsola z przeróbką LT 3.0 i w sumie jest to pierwsza z najnowszych gier, z którą mam problemy, bo np. GTA V czy Forza 4 działa bez zająknięcia. Mógłby ktoś coś poradzić, a może mieliście podobny problem? Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Jeśli GTA V i Forza 4 działają to można wykluczyć winę napędu. Myślę że to przez źle nagrane ale jak u kupla działa to też by było dziwne. Może spróbuj wypalić jeszcze raz (możesz już na tańszej płytce ale 5zł to nie jest tak dużo :D) obraz. Jeśli to samo to był bym skłonny zwalić winę na przeróbkę.

4. slacker7

slacker7 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź. Cóż, zaniosę konsolę do chłopaka co ogarnia te przeróbki, spróbuję zarzucić na nowo LT'ka i mam nadzieję, że pozbędę się problemu. :)

Wczytywanie...

Poleć forum