1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd płyty problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jawos13, Marzec 13, 2012.

1. Jawos13

Jawos13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam problem z moim X, ponieważ przy graniu w medal of honor wyskakuję mi błąd płyty przeszczysc płyte szmatką i mam pytanie odnośnie tego czy to wina płytki (media-tech) czy lasera ? Płytka jest porysowana ale nie aż tak bardzo żeby jej nie czytał, posiadam jeszcze 4 inne gry i przy nich jak narazie nie zauważyłem tego problemu konsolę mam od 2 dni więc proszę o pomoc ponieważ nie wiem czy ją reklamowac z racji tego żę jest laser zużyty czy to poprostu wina płyty. Najpierw grę włączyłem to w menu mi takie cos wyskoczyło ok przeczyscilem płytkę wsadziłem z powrotem i działa przeszedłem całą pierwszą misję bez problemu włączyła się druga misja i na samym początku ten błąd i cały czas mniej więcej w tym samym miejscu . Pomóżcie .

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    jak w tym samym miejscu to pewnie wina plyty

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nagraj od nowa. Nie wiem, czy ktoś ci przyjmie na reklamację napęd ze zmodyfikowanym FW.

5. Jawos13

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No ale koleś mi sprzedal przerobionego i dal mi 10 dni gwarancji no a ten bład wyskakuje mniej wiecej w tym samym miejscu moze 2 sekundy wczesniej albo pozniej a inne płyty są mniej porysowane to normalnie działają i teraz mnie zastanawia to czy ten napęd nie jest już tak wymęczony że trochę bardziej porysowanej gry nie odczyta ale koles pisal ze był używany z dyskiem i gry na dysku były instalowane, więc naped był mało używany

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nagraj od nowa, z napędem powinno być wszystko być ok.

7. Jawos13

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chyba jednak to jest wina płyty bo znalazłem teraz płytkę dvd z filmami która jest o dużo bardziej porysowana od tej z medal of honor i bez problemu działa to najwidoczniej ten medal of honor był źle nagrany albo płyta słabej jakości. Tylko że znowu jak chce wejsc na na płytę przez odtwarzacz wideo w moich aplikacjach to pisze włóż płyte a ja przez menu głowne to odrazu się włącza a przedchwilą wsadziłem jeszcze inną płyte też porysowana z filmami rmvb to dało się wejsc na plyte tylko xbox nieobsluguje tego formatu

8. Jawos13

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wypowie się jeszcze ktoś na ten temat ?

Wczytywanie...

Poleć forum