1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

bład płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Murdzu12, Styczeń 2, 2013.

1. Murdzu12

Murdzu12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc koledzy. Mam problem, oczywiscie konsola przerobiona pod lt 3.0.np jak gram w gre to po misji wyskakuje mi komunikat :przeczysc plyte szmatka, lub plyta porysowana, i dalej juz nie pogram. Gra medal of honor warfighter
    Co to koledzy za problem??

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    pewnie nagrane zwykła nagrywarką nic nie poradzisz,ew usun pamięć podręczną w opcjach dysku

4. Murdzu12

Murdzu12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja kolego kupuje od kolesia na internecie gry, i mowi ze jak nagrywa to kazda sprawdza i u niego czyta bez problemu. Pisal ze ma odpowiedzna nagrywarke

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    To widocznie i tak źle nagrał a czym jest nagrywana?
    Jak ta płyta wygląda?
    Może Cię w wała robi i pisze, że ma nagrywarkę a faktycznie jej nie ma...
    Tu masz podgląd:
    View attachment 210

6. Murdzu12

Murdzu12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kolego płytki mam takie jak na rysunku po lewej stronie :) czyli widocznie ma taka nagrywarke :) a dodam jeszcze ze jak np bralem pierwszy raz NFS MW to mi sie nie wlaczyla, ale drugi raz mi koles nagral(i to za free) i juz mi odczytalo.
    I dodam jeszcze ze jak gram w COD black ops II to mi sie cos grafika piepszy robi mi sie wszystko zielone, i jak wylacze gre i wlacze to juz mam normalnie.....

7. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    sprawdź czy instaluje się płyta na dysku jesli nie to pewnie mu wywaliło na weryfikacji i z plyty tylko można grać może to jest ten błąd...

8. Murdzu12

Murdzu12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kolego nie da mi sie nagrac gre na dysk staje przy jakims 52%., wlasnie ze sie nie da tez z plyty grac bo mi wywala blad plyta nierozpoznawalna: wyczysc szmatka luz plyta porysowana

9. Murdzu12

Murdzu12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    koledzy wziolem dzisiaj plytke z gra ktora mi nie chodzi MOHW i chcialem zrobic obraz płyty ale wyskoczyl mi blad przy 49%. Czyli zle nagrana i to jest przyczyna nierozpoznawania plyt w moim xboxie??

Wczytywanie...

Poleć forum