1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd pobierania gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krystian Kopeć, Czerwiec 28, 2014.

1. Krystian Kopeć

Krystian Kopeć Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom, Poland
    Cześć wczoraj kupiłem gry 4296 Red Dead Redemption+ Alan Wake+Video Kinect (4371831808) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Wszystko pięknie działa, zalogowałem się, przeniosłem licencję. Z historii pobieranych plików wybrałem gry i zacząłem pobierać. Po pobraniu gier nie ma w bibliotece ale w pamięci masowej są jako pliki uszkodzone. Pobierałem je dwa razy i wciąż jest tak samo. Spałem więc nie widziałem czy wyskoczył jakiś błąd... W czym tkwi problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. art_1000

art_1000 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Chełm - Lublin
    Usuń je z dysku i jeszcze wyczyść pamięć podręczną konsoli {nie obawiaj się, to nie format i nic ci nie usunie ważnego :) } a potem pobierz znowu.

4. Krystian Kopeć

Krystian Kopeć Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom, Poland
    Błędy pobierania z usługi Xbox Live | Problemy z pobieraniem lub pobieranie jest zatrzymywane | Rozwiązywanie problemów z pobieraniem z usługi Xbox Live czyli postąpić według instrukcji "Inne problemy z pobieraniem z usługi Xbox Live"?

Wczytywanie...

Poleć forum