Bład podczas aktualizacji c005-3002

elektor

Użytkownik
Użytkownik
Witam. W konsoli miałem napęd Samsunga ms28 z wgranym lt1.9 Dostałem w posiadanie Hitachi ver 78 którą z fleshowałem do 2.0 Po podłączeniu chciałem zaktualizować na 13599 przez pena no i podczas aktualizacji bład C005-3002 . Przywróciłem oryg. oprogramowanie tych dwóch napędów lecz cały czas ten komunikat. Czy jest jakaś możliwość przywrócenia do życia konsoli?
 

TigraTeam

Banned
wsadz naped ktory byl fabrycznie w konsoli
 

elektor

Użytkownik
Użytkownik
Pisałem że tak zrobiłem i nic to nie dało.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
oryg naped z oryg fw. wtedy pen.z update 13146 lub 13599

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

elektor

Użytkownik
Użytkownik
Mam org napęd wgrałem raz soft post a jak nie pomogło to spróbowałem z pre . Z wysuniętą do połowy tacką też próbowałem.

Czy tylko podmiana NANDu mi pozostała?
 

elektor

Użytkownik
Użytkownik
Odświeżam temat.
Próbowałem wgrywać różne dashe lecz tak samo. Napęd oryginalny z softem oryginalnym. nadal błąd 3151-351F-B600-0402-C005-3002
Co mi jeszcze pozostało ? Posiadam użądzenie do sczytywania nandów .Konsola to xenon czy jest jakaś jeszcze nadzieja ? Czy coś zmienić w nandzie ?Czy mozna wgrać od kogoś innego z moim kluczem?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Xenon więc albo samsung albo Hitachi był w nim fabrycznie. Pozostają jeszcze 3 Dashe do sprawdzenia - 13146, 13599, 13604. Któryś musi iść

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk
 

elektor

Użytkownik
Użytkownik
Napęd Samsung wgrane pre 13141 org ms28 dashe użyte 13599 ,14699,12611 i nic .Jeszcze sprawdze te co podałeś ale w ciagu dnia .Pozdrawiam
 

elektor

Użytkownik
Użytkownik
Witam jednak nic nie dało nadal tak samo.Czy jest jeszcze szansa jakaś?
 

bps6

Świeżak
Świeżak
Witam ,też mam ten błąd i zastanawiam się nad zczytaniem nand , wyczyszczeniem kości i wgraniem przez jtag , nie wiem czy dało by założenie chipa bo ja też pomysłu nie mam zmieniałem napędy prawie na wszystkie możliwe przy innym napędzie jest inny komunikat chyba że ma to coś wspólnego po RROD i nie chce się z jakiegoś powodu zaktualizować
 

elektor

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak pisałem wcześniej nic nie pomogło. Próbowałem na Hitachi i też ta sama sytuacja.

Jaka jest jeszcze mozliwość? Z czytanie NAND i zastąpienie go z innej konsoli czy jest jakaś inna możliwość?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie możesz tak sobie wgrać z innej konsoli, bo zobaczysz piękną świąteczną choinkę. Masz zły fw w napędzie i to tyle wgraj ixtreme 2.0 do napędu update z pena 13146,13599, 13604. Nie masz innej opcji tak naprawdę;)
 
Wgraj ofw i aktualka pojdzie.

Wysłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk
 

elektor

Użytkownik
Użytkownik
Ale znając klucz jest możliwość edycji NANDU i zmiany na taki jak był. Czy tu nie chodzi o klucz?

Pisałem ,że org. nie dało rezultatów.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie chodzi
 

Do góry Bottom