1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blad podczas aktualizacji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zadek07, Wrzesień 5, 2011.

1. zadek07

zadek07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem z konsolą. Otóż ściągnąłem sobie grę Deus Ex, chciałem odpalić i wyskoczył komunikat że trzeba zrobić aktualizację. Dałem ok, w połowie aktualizacji wyskoczył błąd że nie potrafi odczytać płyty. Probowałem jeszcze kilka razy i nic. Więc ściagnałem ze strony xbox.pl najnowsza aktualizacje, nagrałem na CD czy trzeba nagrać na DVD? I nic dalej to samo że nie potrafi odczytac aktualizacji. Konsola była przerabiana rok temu na LT+ ale nie wiem jaka wersję. Efekt jest taki że zaraz po włączeniu wyskakuje komunikat o aktualizacji i nic sie nie da zrobic, ani wejść do menu ani nic innego. Nie wiem czy już mam wysyłać konsole do jakiegoś magika czy jest jakaś rada. Kod błędu to 3151-335A-B800-0F00-C000-0034

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wgrać oryg fw do napędu i zrobic update

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    wgrac orginalne fw do napedu wgrac dasha z pena wgrac 1.91

5. mietafix

mietafix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli org fw nie pomoże, i update z pendrive, to zamiast update do dasha w wersji 13599 , spróbuj wersje 13146. Powinno pomoc.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

6. tomciopaluch222

tomciopaluch222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mi pomogla aktualizacja 13146 na tyle ze moge pzynajmniej wejsc do menu :) ale przerobic na nowo musze :) ze czekamy na lt 2.0

Wczytywanie...

Poleć forum