1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd podczas instalacji dashu na przerobionym napedzie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MychaTV, Marzec 7, 2012.

1. MychaTV

MychaTV Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Witam.

Parę dni temu przeczytałem na forum że jeżeli gry na przerobionym napędzie proszą o aktualizacje lub wyskakują błędy to powinienem wgrać DASH'a 13604.
    Sprawdziłem i posiadałem DASH 12625 więc postanowiłem na niego wgrać 13604 sposobem offline przez pendriva. Odłączam dysk, karty pamięci, wyjmuję DVD z napędu i do włączonej konsoli podpinam pena z DASH'em 13604. Konsola restartuje się i pojawia się instalacja i mam coś takiego jak na tym filmiku ale inny błąd (sprawdzałem na stronie xbox i błędy kończone się na "c000-0001" są takie same więc mam dokładnie co kolega na filmiku):

Teraz pytanie co mam zrobić żeby ta aktualizacja dasha doszła do końca i xbox dopalił już bez tej aktualizacji ? może być sposób nawet z utratą przeróbki

Kilka ważnych informacji co do mojego przypadku:

- Posiadam X'a wyprodukowanego z dnia 2008-12-18 (Phat)
    - Napęd w konsoli jest oryginalny taki jaki były przy kupnie konsoli Philips-LiteOn 16D2S
    - Napęd miał przed wgrywaniem DASH'a LT 2.0 (prawdopodobnie po instalacji dash'u już nie jest)
    - Moja płyta główna nie posiada wejść SATA tylko mam przejściówkę z IDE na SATA ( Mikroukłady na płycie głównej to Intel, więc pradopodobnie będę musiał kupić kontroler SATA pod PCI z chipsetami VIA) czy też mogę tak bezpiecznie podłączyć napęd do komputera ?
    - próbowałem wgrać w pendriva innego dash'a a mianowicie 599 i dalej jest o samo

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum