1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

blad podczas nagrywania a gra dziala....

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez galeon, Sierpień 30, 2008.

1. galeon

galeon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    R-sko
    witam Wszystkich
    mam taki problem (nooo jak mozna to tak nazwac);] a mianowicie zassalem gre no i wypakowalem nastepnie zaczolem instalowac(nie robilem to 1 raz) no i poszedlem spac bo byla godzina chyba 3 w nocy, budze sie ok 5 patrze a tu jakis blad wyskoczyl przy 50% biore kontynuluj a tu dalej to biore anuluj i ide spac:p
    wstaje rano i biote plyte patrze cala wypalona to mowi co mi zaszkodzi zobacze czy dziala no i dziala;) ale nieewiem czy moze byc np cos ze w polowie mi sie gra wylaczy czy bedzie sie zawieszac;| mial ktos taki problem?? moge spokojnie grac?
    POZDRAWIAM

2. Lotnik421 Xbox One

3. hardin

hardin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: blad podczas nagrywania a gra dziala....

Też tak kiedyś miałem i mysłałem płytka do kosza jak byś miał komunikat błedu(...) a i płytka działała

4. koston2009

koston2009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Kurde ja mam specificzny błąd;
    obraz sprawdziłem MulleterBeta10.2 i wszystko ok. Wypaliłem płyte bez problemów, wstawiam do konsoli i gra sie odpaliłe (alone in the dark) ale wyskakuje mi bład podczas poszczegółnych misji tzn. że część działa, a część nie. Bład o takiej treści: błąd odzczytu danych prosze przetrzeć płyte miękką ściereczką i zrestartować konsole. Dodam że płyta w stanie idealnym.
    Jak myślicie, czego to może być przyczyna??
    (xbox arcade z hdmi napęd benq przerobiony iextreme jakiś miesiąc temu)

5. galeon

galeon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    R-sko

pewnie nagrales na lipnej plycie... nagrywaj na verbatimach;] jezei masz nagrane na verbach to wina nagrywarki;))

6. ckmmln

ckmmln Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

tez tylko nagrywa, na verabch i smialo wszytsko smiga :)

7. Salzgitter

Salzgitter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice

mialem tez taki problem kupilem sobie plytke verbatima nagrywam burnouta imgeburnem i przy sprawdzaniu gdzies tak na 45 % wyskoczyl blad gry to sie "zdenerwowalem" bardzo zdenerwowalem i mowie do umpla bo to u niego bylo zeby sprawdzil i dziala gierka nawet lepiej niz orginal , jestem pewien ze gierka cala dziala bo kumple mial orginala i przeszedl juz ponad polowe a blad wyskoczyl gdzies kolo 45 % wiec nie wiem co jest ale moze gdzies plytka byla brudna i nie przeczytal dvd przy sprawdzaniu

Wczytywanie...

Poleć forum