1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd podczas nagrywania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez babyk, Październik 14, 2012.

1. babyk

babyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wypaliłem kilka gier pod lt 3.0 np. pes 2013 czy sleeping dogs i chodza bez problemu natomiast jak teraz probuje wypalic F1 2012 to wyskakuje mi błąd juz na samym początku, jeszcze zanim zacznie sie wypalac, coś w stylu cannot set DVD DL i odrazu jest ten dzwiek ktory informuje o nie udanym nagraniu pliku na plyte. Nagrywalem przez imgburn a pozniej tez sprobowalem przez clonecd. Teoretycznie pozniej obraz nagrywa sie caly i jest informacja o sukcesie lecz jak wkladam plyte do konsoli to pojawia sie tekst zeby przeczyscic plytke szmatka i gra w ogole nie startuje o nie wyswietla obrazu czy napisu z informacja jaka gre odpalam. Może ktoś napisać krok po kroku jak ustawić imgburn lub clonecd??? Wiem, że są już na forum poradniki jak ustawic np pod ihasa ale ja mam zwykla nagrywarke. Chciałbym żeby były tam informacje jak najbardziej szczegolowe np czy zaznaczyc opcje truncat czy overburning itp

Wczytywanie...

Poleć forum