1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd podczas udostępniania połączenia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bogusz, Lipiec 3, 2013.

1. Bogusz

Bogusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubartów
    Mam problem z udostępnieniem połączenia do mojego xbox'a 360 Premium przez kabel ethernet. Koszystałem z poradników jak to zrobć i było wszystko dobrze dopóki nie trzeba było udostępnić połączenia. Gdy biorę żeby udostępniło wyświetla się takie coś [​IMG] Gdy podłącze kabel i włączę konsolę i wejdę do Panel sterowania > Sieć i udostępnianie > Centrum sieci i udostępniania wykrywa mi sieć ale niezidentyfikowaną i połączenie tylko lokalne [​IMG]
    Co mam zrobić żeby działało? Mam internet z Cyfrowy Polsat i modem do USB.
    Pokażcie swoje zdjęcie z Panel sterowania > Sieć i udostępnianie > Centrum sieci i udostępniania jak udostępnicie połączenie konsoli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ADI___X

ADI___X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    [​IMG][/URL]

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    Zrób mostek między tymi 2 klikasz prawym i utwórz mostek :D