1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd podczas wczytywania pliku .DVD w programie IMGBurn

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aris94, Wrzesień 24, 2013.

1. aris94

aris94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam !
    Wiem o tym, że ten problem był na tym forum kilkakrotnie poruszany jednak nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi.
    Do konkretów: po włączeniu imgburna klikam 'write image file to dics' następnie 'file' i chce wybrać plik .dvd do wypalania na płytę(rutynowa procedura). Tutaj własnie powstaje owy problem. Plik nie wczytuje się (jak to miało miejsce 100 razy) lecz wyskakuje takowy błąd "invalid or unsupported image file format! reason: first image file part is less than 2048 bytes in size". Najśmieszniejsze jest to, że tydzień temu wypalałem właśnie ten sam plik, tym samym programem nic nie zmieniają w ustawieniach. Ręce opadają... Proszę kogoś o rozwiązanie tego programu i nie odsyłanie mnie do innych wątków, ponieważ nic tam nie zrozumiałem.
    Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. roger11

roger11 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Plik jest uszkodzony , musisz pobrac od nowa. Miałem to samo z FarCryem 3 , wcześniej sie nagrywał a po kilku dniach to samo co u ciebie :D

1 osoba to lubi.
  4. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A macie format plików NTFS Na windowsie? Bo takie rzeczy przeważnie Na fat 32.

5. aris94

aris94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    wydaje mi się jednak, że to chodzi o uszkodzony plik, bo kolega miał chyba identyczną sytuacje co ja. Dzięki za odpowiedzi ;)

Wczytywanie...

Poleć forum