1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd podczas weryfikacji img burn

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mrozik, Maj 9, 2015.

1. Mrozik

Mrozik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Korzystałem z tematu http://xboxforum.pl/threads/tutorial-nagrywanie-gier-pod-lt-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3.87388 i w połowie weryfikacji pojawia sie błąd i płyta do wyrzucenia... Używam płyt Verbatim a nagrywarka z laptopa TSSTcorp CDDVDW TS-L633C wyszukałem informacji że nagrywa gry na xboxa więc nie wiem o co chodzi przeróbka była robiona wczoraj LT 3.0 więc wszystko jest na bieżąco czy jest ktoś w stanie mi pomóc ?

Wczytywanie...

Poleć forum