1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd połączenia z Xbox Live oraz problem z modemem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kuba11, Marzec 23, 2014.

1. Kuba11

Kuba11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Siema, mam poważny problem z Xboxem oraz modemem (komputerem niekoniecznie). Otóż, nie mogę wejść do żadnego kanału na TeamSpeaku 3, nie mogę się w ogóle połączyć z battle.net, nie mogę wejść do żadnego pokoju na HaxBall - Play, i pewnie wiele innych rzeczy. Myślałem, że to coś z komputerem, więc użyłem nawet ComboFixa, ale nic. I nastał punkt kulminacyjny. Włączyłem dziś X360, chciałem pograć przez internet. I klęska. Nie mogę się połączyć z Xbox Live. Dlatego też stwierdzam, że komputer jest sprawny, a jakiś problem jest z modemem. Kompletnie się nie znam na tych sprawach, każda pomocna odpowiedź będzie na wagę złota. Modem (z routerem, 2 w 1) jest od UPC, prędkość łącza 30Mb/s.
    Raport stanu błędów na X360:

W: 0000 - 000B
    X: 0000 - F001
    Y: 0C88 - 1CEO
    Z: 0000 - 0000
    ID FFFF - FFFF
    L: 0015 - 10F1
    Q: 8007 - 0435
    T: Połączenie przewodowe
    A: 192.168.0.16/255.255.255.0
    G: 192.168.0.1
    D: 62.179.1.62/62.179.1.63

Dla mnie to czarna magia, szczerze proszę o pomoc :)
    Pytajcie jakie jeszcze info jest potrzebne, jeśli jest.

Wczytywanie...

Poleć forum